Piekarnik Whirlpool AKZM 8480 NB (852584801120)
Zdjęcia 5 |
Whirlpool AKZM 8480 NB |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AKZM 8480 NB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 8480 NB Czarny | 2 249 zł |
Komfort Piekarnik Whirlpool akzm8480nb | 2 249 zł |
Whirlpool AKZM 8480 NB | 1 887 zł |
Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 8480 NB 852584801120 | 2 249 zł |
Piekarnik Whirlpool AKZM 8480 NB CUBE | 1 887 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Whirlpool AKZM 8480 NB
Ceny na Whirlpool AKZM 8480 NB |
---|---|---|---|---|
Whirlpool AKZM 8480 WH | od 1 900 zł | 7 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8480 NB | od 1 887 zł | 10 oferty | ||
Whirlpool AKZM 8480 S | od 1 999 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →