Kolumny głośnikowe Wharfedale Diamond 12.3
Zdjęcia 13 |
Wharfedale Diamond 12.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wharfedale 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wharfedale.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wharfedale Diamond 12.3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wharfedale Diamond 123 Głośniki Czarne 6972650924392 | 3 709 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa DIAMOND 12.3, Kolor: Biały | 1 899 zł |
Wharfedale Diamond 12.3 - Kolumny podłogowe (para) Biały ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ | 3 798 zł |
Kolumna głośnikowa podłogowa DIAMOND 12.3, Kolor: Light oak | 1 899 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →