Ciągnik jednoosiowy Weima WM1100C6
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Uniwersalny, wytrzymały ciągnik pchany z sześciobiegową skrzynią biegów, mocnym silnikiem benzynowym i wałem odbioru mocy, do stosowania z aktywnym osprzętem. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, przeznaczony do obróbki małych pól uprawnych, dużych działek ogrodowych i ogrodów o dużej powierzchni (do 2 ha). Dzięki 6-biegowej profesjonalnej skrzyni biegów posiada bogaty wybór biegów do przodu (cztery biegi od 2 do 11,4 km/h) i wstecznego (dwie biegi - 2 i 7 km/h).
Dzięki temu operator może wybrać odpowiednią prędkość orki w zależności od rodzaju gleby i charakteru wykonywanych operacji. Ciągnik pchany Weima WM1100C6 wyposażony jest w duże 8-calowe koła pneumatyczne i 8 tłokowych frezów do gleby, które pokrywają pas o szerokości do 110 cm. Imponującą moc potrzebną do przerobu takiej ilości gleby zapewnia wytrzymała pojedyncza -cylindrowy 4-suwowy chłodzony powietrzem silnik benzynowy Weima WM170F-2 (7 KM). Wyposażony jest w prosty i wydajny system startowy z rozrusznikiem ręcznym. Umożliwia pracę z szeroką gamą osprzętu, w tym z systemami takimi jak kosiarka rotacyjna, aktywny frez czy kombajn do odśnieżania.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weima 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weima.
Kup Weima WM1100C6
Ciągnik jednoosiowy WEIMA WM1100C-6 7.0KM | 4 499 zł |
Ciągnik jednoosiowy WEIMA WM1100C-6 DELUXE 8.0KM | 5 074 zł |
Ciągnik jednoosiowy WEIMA WM1100C-6DIF 7.0KM | 5 699 zł |