Agregat prądotwórczy Weima WM 4000i
Zdjęcia 16 |
Weima WM 4000i |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weima 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weima.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weima WM 4000i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Agregat prądotwórczy WEIMA WM4000I | 2 200 zł |
Agregat prądotwórczy WEIMA WM4000I AGR005 WM4000I | 1 599 zł |
Agregat prądotwórczy WEIMA WM4000i | 2 699 zł |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY WEIMA WM4000 I | 3 059 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →