Agregat prądotwórczy Weima WM 3200
Weima WM 3200 |
|
Jak korzystać z generatora: tankowanie, uruchamianie, sprawdzanie i konserwacjaPodstawowe informacje o działaniu przydomowych minielektrowni
Jak podłączyć generator do domu: przez gniazdo, przełącznik lub jednostkę ATSTrzy sposoby podłączenia rezerwowej elektrowni do domowej sieci energetycznej
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weima 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weima.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weima WM 3200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Generator prądu Weima WM3200B generator awaryjny agregat prądotwórczy benz | 2 900 zł |
Agregat prądotwórczy WEIMA WM3200 | 2 500 zł |
Agregat prądotwórczy WEIMA WM3200 | 2 179 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model WM 3200 - typ wyzwalania ręcznego
- Model WM 3200E - start z rozrusznikiem elektrycznym
PolecamyPorównaj w tabeli →