Konwektor Warmtec EGW-15B 1500W 1.5 kWh biały
Warmtec EGW-15B 1500W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Warmtec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Warmtec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Warmtec EGW-15B 1500W 1.5 kWh biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grzejnik Warmtec EGW-15B konwektorowy 1500 W | 559 zł |
Grzejnik Warmtec EGW-15B z WiFi, szklany front | 549 zł |
Grzejnik Konwektorowy Warmtec Egw-15B | 549 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Warmtec EGW-15B 1500W
Ceny na Warmtec EGW-15B 1500W |
---|---|---|---|---|
Warmtec EGW-10B 1000W 1 kWh biały | od 539 zł | 2 oferty | ||
Warmtec EGW-10C 1000W 1 kWh czarny | od 539 zł | 3 oferty | ||
Warmtec EGW-15B 1500W 1.5 kWh biały | od 549 zł | 5 oferty | ||
Warmtec EGW-15C 1500W 1.5 kWh czarny | od 589 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →