Golarka elektryczna Wahl 5 Star Vanish (08173-700)
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Wahl 5 Star Vanish |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wahl 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wahl.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wahl 5 Star Vanish
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOLARKA DO WŁOSÓW BRODY WAHL 5 STAR VANISH Golarka Wahl Vanish 8173 Super Close Sukces barbera polega na ostatecznym wrażeniu — szczegółach z bliska, które sprawiają... więcej, że klienci wracają do Twojego fotela. Dlatego z dumą przedstawiamy nową golarkę Wahl Professional 5 Star Vanish. Dzięki pierwszemu niezależnemu zawieszonemu systemowi tnącemu, który dopasowuje się do każdego konturu szyi i twarzy, oraz mikro cienkim złotym foliom, masz pewność idealnego wykończenia i gładkiego golenia bez podrażnień. Golarka 5 Star Vanish jest wyposażona w indywidualne wysuwane wkłady foliowe, które można łatwo wymieniać lub obracać, co oznacza, że można obniżyć koszty, wymieniając pojedyncze folie zamiast całej głowicy golarki. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi litowo-jonowemu Erli.plZłóż skargę | 586 zł |
Wahl pro WAHL bezprzewodowa golarka 5 Star Vanish ShaverTo innowacyjne urządzenie stworzone, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewnia doskon Gobli.plZłóż skargę | 681 zł |
Wahl VANISH 5 star / golarkaGolarka Wahl VANISH 5 star Odpowiednio dobrana golarka damska będzie zakupem, który posłuży nam przez długi czas. W porównani... więceju z maszynkami ręcznymi jej używ... EmpikZłóż skargę | 585 zł |
Wahl Vanish 5 Star, bezprzewodowa golarka foliowa | 715 zł |
WAHL VANISH SHAVER 5 STAR SUPER CLOSE GOLARKA BEZPRZEWODOWA DO WŁOSÓW BRO WAHL VANISH SHAVER 5 STAR SUPER CLOSE GOLARKA BEZPRZEWODOWA DO WŁOSÓW I BRODY 08173-716 Wyjątkowa golarka WAHL MADE IN US... więcejA . Bezprzewodowa golarka Wahl 5 Star Vanish Shaver to świetne narzędzie do gładkiego i precyzyjnego wykończania konturów, golenia przy skórze głowy, wzdłuż linii brody oraz przy konturze włosów. Głowica urządzenia pokryta jest najwyższej jakości antybakteryjną folią. Dzięki temu jest przyjazna nawet dla bardzo wrażliwej skóry. Goli bez podrażnień i ryzyka wrastających włosów. Oprócz praktycznych właściwości folii nadaje ona golarce elegancki wygląd. Ponad 100-minut pracy na jednym ładowaniu, Golarka Vanish jest wyposażona w akumulator litowo-jonowy, który pozwala przetrwać w najcięższych warunkach pracy. Ostrza tnące ze specjalnym systemem zawieszenia - Ostrza tnące poruszają się niezależnie, dopasowując się do każdej szyi i konturów twarzy. Niezależne wkłady foliowe - Nowe niezależne wysuwane wkłady foliowe. Oszczędzaj czas i pieniądze, wymieniaj tylko pojedyncze folie zamiast pełnych głowic golarki. Mikro-cienkie złote folie - Golarka Vanish zapewnia szybkie i precyzyjne gdyż została wyposażona w mikro-cienkie siateczki. Zaprojektowana z myślą o komforcie - Ergonomicznie zaprojektowana do całodziennego użytku, golarka Vanish posiada uchwyty na palce, które pomagają zachować pełną kontrolę urządzenia. Dane techniczne: Linia profesjonalna - do salonów fryzjerskich i barberskich przeznaczona do wytężonej pracy Profesjonalne, specjalnie zaprojektowane ostrze Wysuwane wkłady foliowe Hipoalergiczna złota folia Minimalna długość cięcia golarki: 0.1 mm SUPER CLOSE - idealna do wykańczania fryzur i zarostu Szerokość ostrza: 48 mm Możliwość używania bezprzewodowo, jak również z podłączonym zasilaczem (zasilanie sieciowo-akumul Erli.plZłóż skargę | 512 zł |
WAHL GOLARKA FOLIOWA VANISH 8173 Profesjonalna Golarka Foliowa Wahl Vanish 8173 Gwarancja Super Close Sukces barbera polega na ostatecznym wrażeniu — szcze... więcejgółach z bliska, które sprawiają, że klienci wracają do Twojego fotela. Dlatego z dumą przedstawiamy nową golarkę Wahl Professional 5 Star Vanish. Dzięki pierwszemu niezależnemu zawieszonemu systemowi tnącemu, który dopasowuje się do każdego konturu szyi i twarzy, oraz mikro cienkim złotym foliom, masz pewność idealnego wykończenia i gładkiego golenia bez podrażnień. Golarka 5 Star Vanish Golarka wyposażona w indywidualne wysuwane wkłady foliowe, które można łatwo wymieniać lub obracać, co oznacza, że można obniżyć koszty, wymieniając pojedyncze folie zamiast całej głowicy golarki. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi litowo-jonowemu Erli.plZłóż skargę | 506 zł |
Wahl Vanish 5 Star, bezprzewodowa golarka foliowa | 570 zł |
Seria Wahl 5 StarPorównaj w tabeli →
Wideo recenzje
BEST SHAVER 2023 | WE HAVE A WINNER
22 grudnia 2022175 826 przegląd
WAHL Vanish Shaver...Is It Worth The Buy?
6 grudnia 202228 160 przegląd
SHOULD YOU BUY THE NEW WAHL VANISH SHAVER | UNBOXING REVIEW | CROWN OR TRASH |
2 stycznia 202318 729 przegląd
Wahl 5 Star Vanish Shaver
23 listopada 202223 959 przegląd
Unboxing Wahl Vanish Shaver | New Wahl Tool
3 grudnia 20227 128 przegląd
Unboxing Christmas pt. 1 (Wahl Vanish Shaver)
28 listopada 20221 131 przegląd
WAHL MADE A NEW PRO FOIL?? : Vanish Pro Foil Review
6 grudnia 20225 551 przegląd
WAHL VANISH SHAVER UNBOXING & REVIEW!
29 grudnia 20224 423 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 849 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), trymer, nasadka do przycinania włosów w nosie, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 60 min
od 68 zł
podróżna (shaver), 1 głowice (foliowe), źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 45 min
od 699 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, samoostrzące się ostrza, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 359 zł
podróżna (shaver), 2 głowice (foliowe), podstawka ładująca, źródło zasilania: akumulatorowo-sieciowe, do 80 min
od 200 zł
foliowa, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 54 min
od 147 zł
foliowa, 1 głowice (foliowe), wbudowany trymer, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: sieciowe
od 555 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, wykrywanie gęstości zarostu, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, wskaźnik konieczności czyszczenia, źródło zasilania: do 60 min
od 297 zł
foliowa, 3 głowice (foliowe), golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 20 min
od 214 zł
rotacyjna, 3 głowice (foliowe), wbudowany trymer, podstawka ładująca, golenie na mokro, możliwość mycia pod wodą, źródło zasilania: do 50 min