Tablet graficzny Wacom One Medium (CTL-672)
Wideo 20Zdjęcia 6 |
Wacom One Medium |
|
Tablet graficzny Wacom One Medium posiada obszar aktywny o przekątnej 13,3 cala, który zapewnia mnóstwo miejsca na kreatywność i edycję zaawansowanych projektów. Rozmiar jest optymalny do przejrzystego opracowania nawet najdrobniejszych szczegółów. Rozdzielczość urządzenia wynosi 2540 lpi (linii na cal), co zapewnia dużą szczegółowość przesyłanych obrazów i dokładność reprodukcji.
Tablet świetnie sprawdza się w transporcie i użytkowaniu w różnych warunkach i miejscach, waga urządzenia to 432 gramy. W zestawie znajduje się rysik umożliwiający pracę nie wymagającą baterii. Czułość pióra na nacisk wynosi 2048 poziomów, co pozwala na tworzenie miękkich przejść i cienkich linii podczas rysowania, ale jest dalekie od poziomu profesjonalnego. Urządzenie synchronizuje się ze wszystkimi typami systemów operacyjnych Windows 7 i nowszych oraz Mac OS od aktualizacji 10.10.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wacom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wacom.
Kup Wacom One Medium
Wszystkie ceny 30 →Wacom One Medium 2017 CTL-672-S | 247 zł |
WACOM Tablet graficzny WACOM One By M CTL-672-N Czarno-czerwony | 269 zł |
Wacom One by - Medium | 261 zł |
Tablet graficzny WACOM One Medium | 262 zł |
Tablet graficzny WACOM One Medium | 262 zł |