Tablet graficzny Wacom Cintiq 13HD (DTK-1300)
Zdjęcia 11 |
Wacom Cintiq 13HD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wacom 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wacom.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wacom Cintiq 13HD
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wacom Tablet Cintiq 13HD Pen wersja niemiecka K101051 | 8 029 zł |
Wacom Cintiq 13HD tablet graficzny USB DTK-1300-4 | 8 029 zł |
Wacom Cintiq 13HD Interactive Pen Display DTK1300 wersja amerykańska impor | 8 029 zł |
Wacom Cintiq 13HD DTK-1300 4 tablet graficzny PC/Mac | 8 029 zł |
WACOM CINTIQ 13HD Interaktywne pióro do aerografu bezprzewodowego 91544018 | 8 029 zł |
Interaktywny wyświetlacz piórkowy CINTIQ 13HD aerograf - rysik - bezprzewo | 8 029 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →