System audio W-King T9 Pro
Wideo 6Zdjęcia 19 |
W-King T9 Pro
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:120 W
Czułość:120 dB
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Wejście gitarowe, efekty świetlne, w tym stroboskopy.
Wszystkie dane techniczne
Kup W-King T9 Pro
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9 Pro 120W (czarny) | 1 187 zł |
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9 Pro 120W (czarny) | 1 125 zł |
Głośnik W-KING T9 Pro czarny (T9 Pro black) | 1 118 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9 Pro 120W (czarny) | 1 125 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9 Pro 120W (czarny) | 1 150 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →