System audio W-King T9-2
Wideo 4Zdjęcia 10 |
W-King T9-2
Rodzaj:na imprezę
Liczba kanałów:2.0
Moc wyjściowa RMS:80 W
Czułość:105 dB
Nośniki:USB, czytnik kart pamięci
Zasilanie:akumulatorowe
Dobra autonomia, efekty świetlne.
Wszystkie dane techniczne
Kup W-King T9-2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny)
Głośnik bezprzewodowy W-KING T9-2 zachwyca świetną jakością dźwięk... więceju dzięki przetwornikom o średnicy 102 mm i portowi bass reflex. Możesz go połączyć z drugim głośnikiem, a za szybką i stabilną transmisję sygnału odpowiada Bluetooth 5.0. Oferuje też funkcję nagrywania. Dodatkowe porty umożliwiają podłączenie innych urządzeń, a wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy.
Bluetooth 5.0
Ciesz się ulubioną muzyką bez zakłóceń. Głośnik pracuje bezprzewodowo i łączy się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth w wersji 5.0. To zapewnia stabilny sygnał do 10 m. Co więcej, możesz połączyć 2 głośniki W-KING T9-2 dla jeszcze lepszych efektów audio.
Kilka przydatnych portów
Oprócz modułu Bluetooth głośnik oferuje kilka portów, za pomocą których podłączysz do niego urządzenie zewnętrzne. Dostępne są złącza USB, audio 3.5 mm oraz slot na kartę TF - wybór należy do Ciebie!
Bogaty w detale dźwięk
Głośnik pozwoli Ci zanurzyć w muzyce. Port bass reflex podkreśla niskie tony, a neodymowe głośniki wysokotonowe i subwoofery zapewniają krystalicznie czysty dźwięk z bogactwem szczegółów. Dodatkowo wykorzystuje technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki lub oglądasz film, W-KING T9-2 zapewni Ci wyjątkowe wrażenia słuchowe.
Długi czas pracy
Słuchaj muzyki i nie martw się nagle rozładowanym W-KING T9-2. Głośnik został wyposażony w akumulator o pojemności 10 000 mAh, co zapewnia około 6-8 h odtwarzania na jednym naładowaniu. W zestawie znajdziesz kabel USB-C, który pozwoli Ci odnowić energię urządzenia.
Podświetlenie RGB
Zadbaj o odpowiednią atmosferę podczas spotkania z przyjaciółmi czy karaoke. Głośnik został wyposażony w podświetlenie RGB, które możesz regulować w zależności od potrzeb. Z W-KING T9-2 jesteś gotów na każdą imprezę.
Zabierz ulubioną muzykę ze sobą
Ogród, basen, camping - W-KING T9-2 odnajdzie się niemal w każdej sytuacji. Głośnik jest lekki i poręczny, a dedykowany uchwyt ułatwia przenoszenie. Z powodzeniem zabierzesz go w wybrane miejsce. Co więcej, powstał z odpornych na uszkodzenia i wodę materiałów - możesz z niego korzystać bez obaw o zachlapanie.
W zestawie
głośnik kabel ładowania instrukcja obsługi
Producent W-KING Model T9-2 Kolor czarny Moc 80 W Wersja Bluetooth 5.0 Zasięg Bluetooth 10 m Wymiary 37,2 x 19,33 x 16,6 cm Czas pracy 6-8 h Wodoodporność IPX6 Pojemność akumulatora 10 000 mAh ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 576 zł |
W-KING Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny)Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny)Głośnik bezprzewodowy W-KING T9-2 zachwyca świetną jakością dźwięku d... więcejzięki przetwornikom o średnicy 102 mm i portowi bass reflex. Możesz go połączyć z drugim głośnikiem, a za szybką i stabilną transmisję sygnału odpowiada Bluetooth 5.0. Oferuje też funkcję nagrywania. Dodatkowe porty umożliwiają podłączenie innych urządzeń, a wytrzymały akumulator zapewnia długi czas pracy. Bluetooth 5.0Ciesz się ulubioną muzyką bez zakłóceń. Głośnik pracuje bezprzewodowo i łączy się z kompatybilnym urządzeniem poprzez Bluetooth w wersji 5.0. To zapewnia stabilny sygnał do 10 m. Co więcej, możesz połączyć 2 głośniki W-KING T9-2 dla jeszcze lepszych efektów audio. Kilka przydatnych portówOprócz modułu Bluetooth głośnik oferuje kilka portów, za pomocą których podłączysz do niego urządzenie zewnętrzne. Dostępne są złącza USB, audio 3.5 mm oraz slot na kartę TF – wybór należy do Ciebie!Bogaty w detale dźwiękGłośnik pozwoli Ci zanurzyć w muzyce. Port bass reflex podkreśla niskie tony, a neodymowe głośniki wysokotonowe i subwoofery zapewniają krystalicznie czysty dźwięk z bogactwem szczegółów. Dodatkowo wykorzystuje technologię cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP). Niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki lub oglądasz film, W-KING T9-2 zapewni Ci wyjątkowe wrażenia słuchowe. Długi czas pracySłuchaj muzyki i nie martw się nagle rozładowanym W-KING T9-2. Głośnik został wyposażony w akumulator o pojemności 10 000 mAh, co zapewnia około 6-8 h odtwarzania na jednym naładowaniu. W zestawie znajdziesz kabel USB-C, który pozwoli Ci odnowić energię urządzenia. Podświetlenie RGBZadbaj o odpowiednią atmosferę podczas spotkania z przyjaciółmi czy karaoke. Głośnik został wyposażony w podświetlenie RGB, które możesz regulować w zależności od potrzeb. Z W-KING T9-2 jesteś gotów na każdą imprezę. Zabierz ulubioną muzykę ze sobąOgród, basen, camping – W-KING T9-2 odnajdzie się niemal w każdej sytuacji. Głośnik jest lekki i poręczny, a dedykowany uchwyt ułatwia przenoszenie. Z powodzeniem zabierzesz go w wybrane miejsce. Co więcej, powstał z odpornych na uszkodzenia i wodę materiałów – możesz z niego korzystać bez obaw o zachlapanie.W zestawiegłośnik Akces-markt.plZłóż skargę | 539 zł |
W-KING T9-2 Głośnik bezprzewodowy Bluetooth 80W czarnyGłośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny) Doskonała jakość dźwięku: Dzięki przetwornikom o średnicy 102 mm i p... więcejortowi bass reflex, głośnik W-KI... EmpikZłóż skargę | 407 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W (czarny) | 539 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Głośnik bezprzewodowy Bluetooth W-KING T9-2 80W czarny | 488 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Soundcore Rave NEO 2 W-King T9 -⚠️ Indoor Boombox Battle Is the T9 Better than the New Neo?
24 października 20226 373 przegląd
Bluetooth speakers!!!! W-King D9 and T9-2 review!
5 listopada 20221 405 przegląd
W King T9 / T9-2 Bluetooth speaker Review - 80 Watt - The loudest one
24 września 202129 607 przegląd
Unboxing W-KING T9-2 Karaoke Speaker High Quality Sound Bluetooth 5.0
15 grudnia 20231 290 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 496 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.3, Asystent Google i Apple Siri, karaoke, sterowanie za pomocą smartfona, 100 W, 20 – 20000 Hz
od 474 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 70 W, 40 – 20000 Hz
od 499 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 80 W, 60 – 20000 Hz
od 426 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, Bluetooth v 5.0, karaoke, 60 W
od 459 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 70 W, 40 – 20000 Hz, 8 om
od 544 zł
na imprezę, kanał 2.0, USB, czytnik kart pamięci, FM, Bluetooth v 5.0, karaoke, 30 W, 50 – 20000 Hz, 6 om