Opona letnia Vredestein Ultrac 195/55 R20 95H
Wideo 18Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Ultrac 195/55 R20 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Ultrac 195/55 R20 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI VREDESTEIN 195/55 R20 95H ULTRAC XL AP19555020HULAA02 | 696 zł |
Vredestein Ultrac (195/55 R20 95H) AP19555020HULAA02 | 487 zł |
Vredestein Ultrac ( 195/55 R20 95H XL ) | 491 zł |
Vredestein Ultrac ( 195/55 R20 95H XL ) AP19555020HULAA02 | 453 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →