Lornetka Vortex Vanquish 8x26 WP (VNQ-0826)
Zdjęcia 5 |
Vortex Vanquish 8x26 WP
Powiększenie:8 x
Średnica obiektywu:26 mm
Pole widzenia na 1 km:117 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro, BaK-4
Waga:360 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Vanquish 8x26 WP
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vortex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vortex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vortex Vanquish 8x26 WP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vortex Optics Vanquish lornetka 8x26 zielona 8x26 VNQ-0826 | 474 zł |
Lornetka Vortex Vanquish 8x26 (VNQ-0826) | 389 zł |
Lornetka Vortex Vanquish 8x26 (VNQ-0826) KOL.186-014 | 479 zł |
Lornetka Vortex Vanquish 8X26 | 479 zł |
Lornetka Vortex Vanquish 8X26 | 548 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →