Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 (TRI-1042)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
Vortex Triumph HD 10x42
Powiększenie:10 x
Średnica obiektywu:42 mm
Pole widzenia na 1 km:111 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Roof, BaK-4
Waga:649 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Triumph HD 10x42
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vortex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vortex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vortex Triumph HD 10x42
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 (186-579) | 389 zł |
Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 (186-579) KOL.186-579 | 479 zł |
Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 | 544 zł |
Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT D | 479 zł |
Lornetka Vortex Triumph HD 10x42 | 479 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →