Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28 WP (DB-211)
Zdjęcia 4 |
Vortex Diamondback HD 10x28 WP
Powiększenie:10 x
Średnica obiektywu:28 mm
Pole widzenia na 1 km:92 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Roof, BaK-4
Waga:451 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Diamondback HD 10x28 WP
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vortex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vortex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vortex Diamondback HD 10x28 WP
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28 (DB-211) | 666 zł |
Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28 (DB-211) KOL.186-323 | 819 zł |
Lornetka Vortex Diamondback Hd 10X28 | 819 zł |
Vortex Optics - Lornetka Diamondback HD 10x28 - DB-211 | 819 zł |
Lornetka Vortex Diamondback HD 10x28 RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWR | 819 zł |
Lornetka Vortex Diamondback Hd 10X28 | 926 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →