Inwerter Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V (3SSH300024)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
INWERTER SINUS PRO ULTRA 6000W 24/230V + 60A MPPT | 1 330 zł |
Inwerter Solarny Sinus Pro Ult | 2 176 zł |
Hybrydowy inwerter solarny off-grid VOLT SINUS PRO ULTRA 6000/24V MPPT 60A | 1 730 zł |
Zestaw Solarny Fotowoltaiczny 3000w Panel Solar Przetwornica 230v UPS | 4 139 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V
Ceny na Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V | od 966 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V | od 1 398 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V | od 1 330 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 10000 48/230V | od 2 456 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →