Inwerter Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V (3SSH100012)
Wideo 7Zdjęcia 4 |
Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Inwerter solarny SINUS PRO ULTRA 2000 12/230V 1000/2000W 60A MPPT 75V 3SSH | 966 zł |
Volt Inwerter solarny SINUS PRO ULTRA 2000 12/230V (1000/2000W) + 60A MPPT | 997 zł |
Inwerter Solarny Sinus Pro Ult | 1 128 zł |
Hybrydowy inwerter solarny off-grid VOLT SINUS PRO ULTRA 2000/12V MPPT 60A | 1 050 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V
Ceny na Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V | od 966 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V | od 1 398 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V | od 1 330 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 10000 48/230V | od 2 456 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →