Inwerter Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V (3SSH200024)
Wideo 7Zdjęcia 14 |
Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V
Ceny na Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V |
---|---|---|---|---|
Volt Polska Sinus PRO Ultra 2000 12/230V | od 966 zł | 4 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 4000 24/230V | od 1 398 zł | 1 oferta | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 6000 24/230V | od 1 330 zł | 6 oferty | ||
Volt Polska Sinus PRO Ultra 10000 48/230V | od 2 456 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →