Przetwornica samochodowa Volt Polska Sinus 2000 24/230V (3SIP200024)
Zdjęcia 6 |
Volt Polska Sinus 2000 24/230V |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Volt Polska 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Volt Polska.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Volt Polska Sinus 2000 24/230V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przetwornica VOLT Sinus 2000 24V/230V 1000W/2000W | 580 zł |
Przetwornica SINUS PRZETWORNICA SAMOCHODOWA SINUS-2000/24 | 705 zł |
Przetwornica VOLT Sinus 2000 24V/230V 1000W/2000W 3SIP200024 | 580 zł |
Volt 3SIP200024 SINUS-2000 24V przetwornica 1000/2000W 24/230V | 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →