Opona zimowa VIKING WinTech 205/55 R16 91H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 205/55 R16 91H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 205/55 R16 91H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (205/55 R16 91H) 15632400000 | 401 zł |
Viking WinTech ( 205/55 R16 91H EVc ) 15632400000 | 393 zł |
Viking WinTech ( 205/55 R16 91H EVc ) | 403 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 205/55 R16 91H
Ceny na VIKING WinTech 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 205/55 R16 91H | od 393 zł | 3 oferty | ||
VIKING WinTech 205/55 R16 91T | od 293 zł | 4 oferty | ||
VIKING WinTech 205/55 R16 94H | od 428 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →