Opona letnia VIKING TransTech NewGen 195/80 R14C 106R
Wybierz rozmiar opony
VIKING TransTech NewGen 195/80 R14C 106R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING TransTech NewGen 195/80 R14C 106R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking TransTech NewGen (195/ R14 106/104R) 04522770000 | 396 zł |
Opona Viking 195R14C TransTech NewGen 106/104R 8PR - opony dostawcze 45227 | 389 zł |
Viking TransTech NewGen ( 195 R14C 106/104R 8PR ) 04522770000 | 397 zł |
Viking TransTech NewGen ( 195 R14C 106/104R 8PR ) | 401 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →