Projektor Viewsonic PG706HD (VS17692)
Zdjęcia 12 |
Viewsonic PG706HD
Lampa:4000 lm, 12 000:1, żywotność 4000 h
Rozdzielczość:1920x1080 px
Projekcja:od 1 m, do 10.96 m
Współczynnik:1.5:1 – 1.65:1
Podłączenie:VGA, HDMI 2 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PG706HD
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viewsonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viewsonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Viewsonic PG706HD
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic PG706HD 4000 lumenów Full HD 1080p projektor z zoomem optycznym | 3 584 zł |
Projektor ViewSonic PG706HD | 3 585 zł |
Projektor ViewSonic PG706HD FHD 4000AL HDMI VGA | 3 649 zł |
Viewsonic Pg706hd 4000 Ansi Lumen Projector Biały One Size / EU Plug | 3 736 zł |
ViewSonic PG706HD Projektor, 1920 x 1080 Full HD, 4 000 ANSI Lumen | 3 581 zł |
Projektor ViewSonic PG706HD - DARMOWA DOSTWA PROJEKTORA! Projektory, ekran | 4 399 zł |
ViewSonic PG706HD - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 4 009 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →