Projektor Viewsonic M1 Plus (VS18242)
Wideo 13Zdjęcia 22 |
Niewielki projektor w przenośnej konstrukcji, który można wygodnie zabrać ze sobą w podróż lub na spotkanie ze znajomymi. Co więcej, model nie wymaga nawet zewnętrznego zasilania – aż 6 godzin pracy urządzenia zapewnia akumulator o pojemności 4000 mAh. Po złożeniu Viewsonic M1 Plus przypomina małą książeczkę, a urządzenie posiada rozkładaną nóżkę podporową. Podstawka zakrywa obiektyw i obraca się o 360° wokół własnej osi, co pozwala elastycznie dobrać optymalny kąt pochylenia projektora.
Jeśli obrócisz stojak, aby odsłonić obiektyw, projektor włączy się natychmiast. „Pod maską” modelu kryje się matryca DLP o rozdzielczości 854x480 pikseli, wspomagana przez źródło światła LED o rezerwie jasności 125 lm i żywotności ponad 30 tys. godzin. Jeśli przesuniesz urządzenie o około 2,5 m względem płaszczyzny projekcji, możesz uzyskać obraz o wymiarach przekątnej dokładnie 100 cali. Model zyskał ręczną kontrolę skalowania, ustawiania ostrości i korygowania pionowych zniekształceń trapezowych. Na szczególny szacunek zasługują głośniki stereo Harman Kardon o łącznej mocy 6 W. Komunikację projektora zapewnia inteligentne połączenie za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub Bluetooth, gniazdo czytnika kart, porty USB A, USB C i HDMI (po jednym egzemplarzu każdego).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Viewsonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Viewsonic.
Kup Viewsonic M1 Plus
Wszystkie ceny 9 →ViewSonic M1 Projektor WVGA 300 Lumenów Wbudowany akumulator M1+ | 1 765 zł |
ViewSonic Projektor M1+ - DLP projector - 854 x 480 - 0 ANSI lumens | 1 765 zł |
ViewSonic M1+ PJ-VIE-057 | 1 960 zł |
Projektor ViewSonic M1+ (M1+) | 1 829 zł |
Projektor przenośny ViewSonic M1+ LED WVGA 300LL HDMI USB-C Wifi | 1 784 zł |