Słuchawki
Vieta Pro Sweat
Zdjęcia 28 |
Vieta Pro Sweat |
|
Zdejmowane zaczepy na uszy, długi czas pracy baterii.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vieta Pro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vieta Pro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vieta Pro Sweat
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe VIETA PRO Sweat Różowy | 460 zł |
Słuchawki dokanałowe VIETA PRO Sweat Różowy VAQ-TWS51LP | 460 zł |
Słuchawki dokanałowe VIETA PRO Sweat Czarny | 460 zł |
Słuchawki dokanałowe VIETA PRO Sweat Niebieski | 460 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →