Bateria wodociągowa VidaXL Basin Mixer Tap 140829
Zdjęcia 6 |
VidaXL Basin Mixer Tap 140829 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VidaXL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VidaXL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL Basin Mixer Tap 140829
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Bateria mieszakowa umywalkowa chromowana 140829 | 96 zł |
Bateria umywalkowa vidaXL stojąca chrom (140829) | 56 zł |
Chromowana bateria umywalkowa vidaXL | 96 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →