Huśtawka ogrodowa VidaXL 45351
Zdjęcia 6 |
VidaXL 45351 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 45351
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vida Huśtawka ogrodowa, w kolorze kawy, 170x110x153 cm | 662 zł |
vidaXL huśtawka ogrodowa, w kolorze kawy, 170x110x153 cm (45351) | 560 zł |
vidaXL Huśtawka ogrodowa, kawowa, 170x110x153 cm | 576 zł |
Huśtawka ogrodowa VIDAXL, brązowa, 170x110x153 cm | 598 zł |
Huśtawka ogrodowa, kawowa, 170x110x153 cm Lumarko! | 882 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →