Садова гойдалка VidaXL 45351
Фото 6 |
VidaXL 45351 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VidaXL 45351
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Vida Huśtawka ogrodowa, w kolorze kawy, 170x110x153 cm | 662 zł |
vidaXL huśtawka ogrodowa, w kolorze kawy, 170x110x153 cm (45351) | 560 zł |
vidaXL Huśtawka ogrodowa, kawowa, 170x110x153 cm | 576 zł |
Huśtawka ogrodowa VIDAXL, brązowa, 170x110x153 cm | 598 zł |
Huśtawka ogrodowa, kawowa, 170x110x153 cm Lumarko! | 882 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →