Namiot VidaXL 4-person Tent
Zdjęcia 11 |
Stosunkowo niedrogi namiot marki VidaXL to rozwiązanie biwakowe dla 4 osób. Model ma kształt namiotu i wizualnie przypomina indyjski wigwam. Nie wymaga skomplikowanego montażu, ponieważ istnieje pojedyncza stalowa podpora o wysokości 2,5 metra, a dołączone liny odciągowe i kołki mają za zadanie zapewnić dodatkową stabilność. Namiot VidaXL 4-osobowy może pełnić funkcję kuchni lub oddzielnej strefy rekreacyjnej na polu kempingowym, ale sprawdzi się również w roli domu turystycznego (np.
dla rodziny). Mówi się, że komfortowo przenocują tu cztery osoby, co wynika między innymi z dość dużej średnicy części wypoczynkowej wzdłuż podłogi (3,65 m). Do sypialni prowadzą jedne drzwi, a dla zwiększenia komfortu zastosowano zarówno zawory wentylacyjne, jak i okna widokowe (wpuszczające światło do środka). Inne funkcje obejmują obecność moskitiery, pętlę do zawieszenia latarni i wzmocnione rogi. Warto wziąć pod uwagę, że model nie jest bardzo ciężki – zaledwie 4 kg, a wymiary w etui to 60x20x20 cm (co pod względem objętości równa się umiarkowanym 24 litrom).
Kup VidaXL 4-person Tent
Wszystkie ceny 6 →vidaXL Namiot 4-osobowy zielony 91007 | 316 zł |
Namiot turystyczny vidaXL 93032 | 231 zł |
vidaXL Namiot 4-osobowy, zielony | 316 zł |
Namiot 4-osobowy, kolorowy Lumarko! | 392 zł |
vidaXL Namiot 4-osobowy, niebieski | 263 zł |
vidaXL Namiot 4-osobowy, żółty | 296 zł |