Krzesełko do karmienia VidaXL 10186
Zdjęcia 27 |
VidaXL 10186 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VidaXL 10186
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
vidaXL Krzesełko do karmienia dzieci różowo-szare (10186) | 401 zł |
vidaXL, Krzesełko do karmienia dzieci, Różowe/Szare | 440 zł |
Krzesełko do karmienia dzieci, szare Lumarko! | 554 zł |
vidaXL Krzesełko do karmienia dzieci niebiesko-szare (10187) | 401 zł |
vidaXL Krzesełko do karmienia dzieci szare (10188) | 321 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości krzesełka do karmienia VidaXL 10186:
- 2 tylne koła ułatwiające przemieszczanie
PolecamyPorównaj w tabeli →