Zestaw noży Victorinox Wood 5.1050.3
Victorinox Wood 5.1050.3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Victorinox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Victorinox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Victorinox Wood 5.1050.3
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw noży VICTORINOX Rosewood 5.1050.3G (3 elementy) | 730 zł |
Victorinox VICTORINOX - Rosewood - Zestaw noży kuchennych - 3 częściowy - | 700 zł |
Victorinox Zestaw noży Wood 3 szt. Stal nierdzewna - klon | 999 zł |
Victorinox Zestaw kuchenny 3 częściowy 5.1050.3 | 620 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu noży Victorinox Wood 5.1050.3:
- Opakowanie na prezent
PolecamyPorównaj w tabeli →