Lodówka do zabudowy Vestfrost VR-BF27952H1S
Zdjęcia 7 |
Vestfrost VR-BF27952H1S 2022 rokbez zamrażarki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vestfrost 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vestfrost.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vestfrost VR-BF27952H1S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka do zabudowy Vestfrost VR-BF27952H1S | 4 099 zł |
Lodówka Chłodziarka VESTFROST VR-BF27952H1S - Użyj kodu WM16-Płać mniej ! | 3 999 zł |
Chłodziarka Vestfrost VR-BF27952H1S PROMOCJA 16 Taniej z kuponem rabatowy | 4 099 zł |
Lodówka Chłodziarka VESTFROST VR-BF27952H1S - Użyj kodu WM16-Płać mniej ! | 3 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →