Walizka Vaude Rotuma 35 (14245)
Zdjęcia 9 |
Vaude Rotuma 35 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude Rotuma 35
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VAUDE 14245 | 618 zł |
Vaude Rotuma 35 2-kołowy wózek kabinowy 54 cm black - Mężczyźni,Damy,Unise | 608 zł |
Vaude Tents Rotuma 35l Suitcase Beżowy | 646 zł |
Rotuma 35 14245 | 654 zł |
Vaude Rotuma 35 2-kołowy wózek kabinowy 54 cm marine - Mężczyźni,Damy,Unis | 653 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Vaude Rotuma
Ceny na Vaude Rotuma |
---|---|---|---|---|
Vaude Rotuma 35 | od 608 zł | 11 oferty | ||
Vaude Rotuma 65 | od 752 zł | 12 oferty | ||
Vaude Rotuma 90 | od 819 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →