Walizka Vaude CityTravel 90
Zdjęcia 5 |
Vaude CityTravel 90 60 l90 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vaude 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vaude.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vaude CityTravel 90
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vaude CityTravel 90 bagaż podróżny czarny rozmiar uniwersalny 15823 | 743 zł |
Vaude Walizka na kółkach podróżna Vaude City Travel 90 l - niebieska | 713 zł |
Vaude CityTravel 90 Torba podróżna na 2 kółkach 80 cm black - Damy,Mężczyź | 810 zł |
Walizka na kółkach podróżna Vaude City Travel 90 l - niebieska | 1 070 zł |
Vaude Tents Citytravel 90l Trolley Czarny | 861 zł |
Vaude CityTravel 90 Torba podróżna na 2 kółkach 80 cm burnt yellow - Damy, | 810 zł |
Modyfikacje Vaude CityTravel
Ceny na Vaude CityTravel |
---|---|---|---|---|
Vaude CityTravel 60 | od 743 zł | 4 oferty | ||
Vaude CityTravel 90 | od 713 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →