Akumulator samochodowy Varta Blue Dynamic 574012068
Wideo 12 | od 495 do 501 zł Porównaj ceny 4 →Przeznaczenie:do samochodów osobowych Pojemność:74 Ah Napięcie:12 V Prąd rozruchowy:680 А |
Modyfikacje Varta Blue Dynamic 17
Dane techniczne
Varta 574012068 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Varta Blue Dynamic 574012068
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA Niebieska bateria Dynamic E11 74 Ah 680 Ah | 499 zł |
VARTA Akumulator samochodowy 74Ah 680A P+ Blue D 278x175x190 | 495 zł |
Varta Akumulator samochodowy E11 Blue Dynamic 574 012 068 3132 74 Ah 680 A | 501 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy