Olej silnikowy Valvoline Synpower Xtreme XL-III C3 5W-30 5 l
Valvoline Synpower Xtreme XL-III C3 5W-30 5L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Valvoline 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Valvoline.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Valvoline Synpower Xtreme XL-III C3 5W-30 5 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olej silnikowy Valvoline XL-III C3 5 l 5W-30 Valvoline Synpower XL-III C3 5w30 5L Syntetyczny olej silnikowy Valvoline Synpower XL-III C3 5w30. Szczególnie polecany d... więcejo silników wyposażonych w filtr cząstek stałych (DPF) i katalizator trójdrożny (TWC). Posiada niski poziom emisji SAPS. Normy i specyfikacje: BMW LL-04 MB 229.51 Porsche C30 VW 504/507 ACEA C3 API SN MB-229.31 VW TL52195 Spełnia najnowsze wymogi producentów silników. Olej został opracowany specjalnie pod kątem silników VW z normą EURO 4 i EURO 5. Synpower XLIII 5w30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, przeznaczony do stosowania w silnikach samochodów osobowych zarówno benzynowych, jak również wysokoprężnych silnikach Diesla. Olej silnikowy Valvoline Synpower XLIII 5w30 to produkt zapewniający najlepszą ochronę podzespołów silnika i przedłużający jego żywotność. Swoje ochronne właściwości zachowuje nawet w okresach wydłużonej eksploatacji pomiędzy kolejnymi interwałami wymiany oleju do 30 000 km lub co 2 lata. Synpower XLIII 5w30 to produkt stworzony dla najnowszych silników Audi, Seat, Skoda, VW, Mercedes-Benz, BMW wyposażonych w filtr cząstek stałych (Diesel Particulate Filters – DPF) lub katalizator trójdrożny. ZAWIESZKA GRATIS!!! Erli.plZłóż skargę | 156 zł |
Valvoline Olej Synpower XL-III C3 5W30 5L | 142 zł |
VALVOLINE SYNPOWER XL III C3 5W30 5LVALVOLINE SYNPOWER XL III C3 5W30 5L Regularna wymiana oleju jest kluczowa dla prawidłowej pracy silnika. Olej smaruje ruchom... więceje części, chroni przed zużyciem ... EmpikZłóż skargę | 161 zł |
Olej silnikowy VALVOLINE SYNPOWER 5W30 5L XL-III C Nazwa : Olej silnikowy VALVOLINE SYNPOWER 5W30 5L XL-III C3 Opis : Olej silnikowy SYNPOWER (5L) SAE 5W30; ACEA A3; B4-... więcej04; C3-10; BMW LL-04; MB 229.51; PORSCHE C30; VW 501.01; VW 502.00; VW 503.01; VW 504.00; VW 505.00; VW 506.00; VW 506.01; VW 507.00 Nazwa: Olej silnikowy Producent: VALVOLINE Klasa lepkościowa SAE: SAE 5W30 Pojemność: 5[l] Norma: BMW LL-04 Norma: MB 229.51 Norma: PORSCHE C30 Norma: VW 501.01 Norma: VW 502.00 Norma: VW 503.01 Norma: VW 504.00 Norma: VW 505.00 Norma: VW 506.00 Norma: VW 506.01 Norma: VW 507.00 Specyfikacja ACEA: A3 Specyfikacja ACEA: B4-04 Specyfikacja ACEA: C3-10 Linia: SYNPOWER Podział piktogramy: 1. Oleje silnikowe Przeznaczenie: Osobowe Producent : Valvoline Erli.plZłóż skargę | 139 zł |
VALVOLINE SYNPOWER XL-III C3 5W30 504.00 507.00 5L Valvoline™ SynPower™ XL-III C3 motor oil SAE 5W-30 SynPower™ XL-III C3 Motor Oil SAE 5W-30 Całkowicie syntetyczny ol... więcejej silnikowy klasy Premium. Opracowany pod kątem zapewnienia najwyższej wydajności i ochrony we wszystkich warunkach pracy. Formuła spełniająca wymogi najnowszych standardów wiodących producentów silników. Zastosowania Opracowany pod kątem silników VW Euro 4 i 5 wykorzystującyc Erli.plZłóż skargę | 156 zł |
Olej silnikowy VALVOLINE SYNPOWER 5W30 5L XL-III C3 Nazwa : Olej silnikowy VALVOLINE SYNPOWER 5W30 5L XL-III C3 Opis : Olej silnikowy SYNPOWER (5L) SAE 5W30; ACEA A3; B4-... więcej04; C3-10; BMW LL-04; MB 229.51; PORSCHE C30; VW 501.01; VW 502.00; VW 503.01; VW 504.00; VW 505.00; VW 506.00; VW 506.01; VW 507.00 Nazwa: Olej silnikowy Producent: VALVOLINE Klasa lepkościowa SAE: SAE 5W30 Pojemność: 5[l] Norma: BMW LL-04 Norma: MB 229.51 Norma: PORSCHE C30 Norma: VW 501.01 Norma: VW 502.00 Norma: VW 503.01 Norma: VW 504.00 Norma: VW 505.00 Norma: VW 506.00 Norma: VW 506.01 Norma: VW 507.00 Specyfikacja ACEA: A3 Specyfikacja ACEA: B4-04 Specyfikacja ACEA: C3-10 Linia: SYNPOWER Podział piktogramy: 1. Oleje silnikowe Przeznaczenie: Osobowe Producent : Valvoline Erli.plZłóż skargę | 139 zł |
Seria Valvoline SynPowerPorównaj w tabeli →
od 135 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710
od 117 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, Porsche A40, MB 229.3, PSA B71 2296, Renault RN 0700/RN 0710
od 220 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2
od 43 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.51
od 56 zł
1 l, syntetyczny, SAE 0w-20, samochody osobowe i ciężarowe, Volvo VCC RBS0-2AE
od 214 zł
4 l, syntetyczny, SAE 0w-20, samochody osobowe i ciężarowe, Volvo VCC RBS0-2AE
od 51 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-40, motocykle, skutery, skutery śnieżne
od 36 zł
1 l, syntetyczny, SAE 10w-50, motocykle, skutery, skutery śnieżne
od 216 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe i ciężarowe, Renault RN0720
od 120 zł
4 l, syntetyczny, SAE 10w-50, motocykle, skutery, skutery śnieżne
od 139 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, BMW LL-04; MB-229.51; Porsche C30
od 36 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-01, MB 229.3
od 55 zł
1 l, syntetyczny, SAE 5w-20, samochody osobowe, Ford WSS-M2C-948-B
od 121 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-01, MB 229.3
od 34 zł
1 l, syntetyczny, SAE 10w-40, motocykle, skutery, skutery śnieżne
od 131 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51
od 135 zł
5 l, półsyntetyczny, SAE 10w-40, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-01, MB 229.5, GM GM-LL-A-025, Renault RN 0700/RN 0710, FCA 9.55535-G1
od 118 zł
4 l, syntetyczny, SAE 10w-40, motocykle, skutery, skutery śnieżne
PodobnePorównaj w tabeli →
od 128 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-04, MB 229.51
od 146 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, MB 229.31/229.51
od 146 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01
od 154 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.31, GM Dexos 2
od 130 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, GM Dexos 2, MS-11106
od 157 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.51
od 137 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, BMW Longlife-04, MB 229.52, GM Dexos 2
od 140 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00/505.01, BMW Longlife-01, MB 229.31
od 140 zł
4 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 504.00/507.00, Porsche C30, BMW Longlife-04, MB 229.31/229.51, MS-11106
od 156 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, VAG 502.00/505.00, BMW Longlife-04, MB 229.51, GM Dexos 2, PSA B71 2290
od 161 zł
5 l, syntetyczny, SAE 5w-30, samochody osobowe, Renault RN 17