Моторне мастило GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л
Відео 1Фото 1 |
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5L 1 л5 л |
|
Належить до олив з тривалим терміном експлуатації – виробником заявлено збільшений інтервал заміни, а також більш економну витрату палива. Розроблена насамперед для автомобілів концерну General Motors, хоча також є допуски від Volkswagen, BMW і Mercedes-Benz. Загалом підходить для більшості бензинових і дизельних легковиків. За складом належить до синтетичних. Індекс 5w-30 говорить про гарну стабільність масла при високих робочих температурах і відмінною плинності в морозну погоду.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Olej silnikowy GM 5W30 DEXOS 2 5L | 128 zł |
Oe Opel Gm 5W30 DEXOS2 5L+FILTR Oleju OE648/5 | 159 zł |
Olej silnikowy GENERAL MOTORS OPEL GM DEXOS 2, 5W30, 5L | 195 zł |
Olej silnikowy Dexos 2 Longlife GM 5W/30 5L | 131 zł |
Olej Opel Gm 5W30 5L dexos2 Zawieszka | 125 zł |
General Motors Gm DEXOS2 5W30 5L | 144 zł |
Відеоогляди
Модификації GM Dexos 2 Longlife 5W-30
Ціни на GM Dexos 2 Longlife 5W-30 |
---|---|---|---|---|
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 1 л | від 56 zł | 2 пропозиції | ||
GM Dexos 2 Longlife 5W-30 5 л | від 125 zł | 8 пропозицій |