SSD V7 NVME Gen4x4 V7SSD512GBNV4E 512 GB
Zdjęcia 4 |
V7 V7SSD512GBNV4E |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog V7 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele V7.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje V7 NVME Gen4x4 V7SSD512GBNV4E
Ceny na V7 NVME Gen4x4 V7SSD512GBNV4E |
---|---|---|---|---|
V7 NVME Gen4x4 V7SSD512GBNV4E 512 GB | od 345 zł | 1 oferta | ||
V7 NVME Gen4x4 V7SSD1TBNV4E 1 TB | od 456 zł | 1 oferta | ||
V7 NVME Gen4x4 V7SSD2TBNV4E 2 TB | od 863 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →