Interfejs audio Universal Audio Volt 2
Wideo 17Zdjęcia 9 |
Universal Audio Volt 2 |
|
Tryb przedwzmacniacza lampowego Universal Audio 610 w stylu vintage
Zasilacz nie jest zawarty w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Universal Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Universal Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Universal Audio Volt 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Universal Audio Universal Audio Volt 2 VOLT-2 | 708 zł |
Universal Audio Volt 2 USB Audio Interface 10004879 | 777 zł |
Universal Audio Volt 2 Studio pakiet 10005486 | 1 046 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →