Opona zimowa Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Uniroyal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Uniroyal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uniroyal WinterExpert (195/50 R15 82H) 03633280000 | 402 zł |
Opona Uniroyal 195/50R15 WinterExpert 82H - opony zimowe 363328 | 319 zł |
Uniroyal WinterExpert ( 195/50 R15 82H EVc ) 03633280000 | 409 zł |
Uniroyal WinterExpert ( 195/50 R15 82H EVc ) | 413 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →