Opona ciężarowa Uniroyal DH 40 225/75 R17.5 129M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Uniroyal DH 40 225/75 R17.5 129M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Uniroyal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Uniroyal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Uniroyal DH 40 225/75 R17.5 129M
Ceny na Uniroyal DH 40 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Uniroyal DH 40 225/75 R17.5 129M | od 1 063 zł | 1 oferta | ||
Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M | od 1 213 zł | 1 oferta | ||
Uniroyal DH 40 245/70 R17.5 136M | od 1 308 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →