Odkurzacz
Ultenic U11 Pro
Ultenic U11 Pro |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ultenic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ultenic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ultenic U11 Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ultenic Odkurzacz akumulatorowy U11 Pro bezprzewodowy odkurzacz o mocy 250 | 688 zł |
Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Ultenic U11 Pro, 25KPa, szary GK496711 | 652 zł |
Ultenic Odkurzacz akumulatorowy U11 Pro, bezprzewodowy odkurzacz o mocy 25 | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →