Smartfon UleFone Armor 15 128 GB / 6 GB
Wideo 25Zdjęcia 15 |
UleFone Armor 15 128 GB / 6 GB
2022 rokArmordla wojskowychkompaktowyNFCwodoodpornośćodporny na uderzeniafast chargestereobrak 3,5 mm
Wyświetlacz:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Hz
Pamięć:128 GB, + karta pamięci, RAM 6 GB
Procesor:Helio G35
Aparat:2 moduły, 12 MP, + 13 MP
Akumulator:6600 mAh
Waga:346 g
Konfigurowalny przycisk boczny. Osobny przycisk boczny do włączania aparatu. Wbudowane wyjmowane słuchawki (TWS, w pełni bezprzewodowe) w górnej części obudowy.
Słuchawki działają do 5 godzin po pełnym naładowaniu.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Armor 15 128 GB / 6 GB
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ulefone Armor 15 wytrzymały smartfon wbudowane słuchawki TWS Android 12 po★ 【Wbudowane słuchawki douszne TWS, całkowita żywotność baterii 505H:】Armor 15 można nazwać pierwszym na świecie wytrzymałym... więcejtelefonem z innowacyjnymi wbudowanymi słuchawkami dousznymi TWS. Odpływa bezgraniczny sok, aby zasilać słuchawki douszne 100 razy, aby zapewnić całkowitą żywotność baterii do 506 godzin. Gdy tylko wyjmiesz słuchawki, jest ono podłączone do urządzenia. Pierwsze połączenie znajduje się wyskakujące okienko, podczas gdy pasek powiadomień wyświetla informacje dotyczące kolejnego parowania.
★ 【Podwójne głośniki z przodu, jakość dźwięku stereo, aby się zanurzyć:】 Wyposażony w podwójne symetryczne głośniki z przodu, podwójny Smart PA, dźwięk 100 dB, maks. moc 1,7 W, Armor 15 oferuje najlepsze efekty słuchowe stereo. Poza tym obsługuje radio FM bez zestawu słuchawkowego, dzięki czemu wygodniej jest słuchać stacji radiowej FM nadawanej na żywo.
★【IP68/IP69K, MIL-STD-810G, ochrona przed zagranicznymi materiałami:】 Przeszedł przez certyfikat IP68/IP69K, MIL-STD-810G, pancerz 15 jest wystarczająco wytrzymały i trwały, aby chronić przed wodą, kurzem i nagłym wstrząsami. Nawet silne ciśnienie wody lub trudne środowisko nie mogą uszkodzić telefonu. Jest naprawdę miły dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, pracowników pomocy, pracowników budowlanych, górników węgla itp.
★ 【6 GB RAM + 128 GB ROM, duża wydajność do jazdy:】 Procesor Armor 15 opakowań MediaTek Helio G35, który łączy w sobie ośmiordzeniowy procesor i częstotliwość 2,3 GHz. Ma świetną wydajność, aby natychmiast pobrać i przesyłać. Wraz z 6 GB RAM i 128 GB ROM zapewnia przestronne miejsce na pobrane aplikacje, wideo, obrazy, przechowywanie muzyki.
★ 【Potężna bateria 6600 mAh, spójny wpływ: 】 Zasilanie jest dostarczane przez baterię 6600 mAh, aby ociekać sokiem nonstop do słuchawki. Porzuca częste ładowanie, pozwala grać w gry, oglądać filmy lub słuchać muzyki przez cały dzień. Amazon.plZłóż skargę | 1 200 zł |
ULEFONE Smartfon Armor 15 5.45" 6/128GB IP68/IP69K 6600mAh DualSIM WbudowaCałkowita żywotność baterii 505H
Wbudowane słuchawki TWS
Armor 15 jest pierwszym na świecie wytrzymałym telefonem z wbu... więcejdowanymi słuchawkami bezprzewodowymi Zadowolenie.plZłóż skargę | 860 zł |
Smartfon Ulefone Armor 15 6/128GB czarny GS-T-ULFN-0093Ulefone Armor 15 6/128GB czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór... więcejw sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 849 zł |
ULEFONE Armor 15 6/128GB Czarny UF-A15/BKOkres gwarancji: 24 miesiące Wymiary [mm]: 170.2 x 79.6 x 18.2 mm Waga [g]: 346 g Kolor: Czarny Inne: Odblokowanie za pomocą... więcejtwarzy Wodoodporność: IP68 Czytnik linii papilarnych: Tak Wzmocniona obudowa: Tak Wodoodporność: Wodoodporny Model: Czarny (6/128GB) Procesor [GHz]: 4 x 2,3GHz Cortex-A53 + 4 x 1,8GHz Cortex-A53 Pamięć: 128 GB Czytnik kart pamięci: Micro SD RAM: 6 GB Typ procesora: 8 - rdzeniowy Procesor (opis): MediaTek Helio G35 (12nm) MT6765V/WB Obsługiwana pamięć do: 256 GB Taktowanie procesora [GHz]: od 2,1 GHz do 2,4 GHz Cenówki - Pamięć RAM/ROM: 6 GB / 128 GB Rodzaj systemu: Android Wersja systemu Android: Android 12 Przekątna ekranu [cal]: 5,45'' Technologia ekranu: IPS Dodatkowe funkcje: 295 PPI Przekątna [cal]: od 5" do 5,4" Składany ekran: Nie Aparat główny [Mpix]: 12+13 Mpix Lampa błyskowa: LED Ilość aparatów: 2 Aparat główny [Mpix]: od 10 do 14 Mpix Aparat przedni [Mpix]: 16 Mpix Lampa błyskowa: Nie Ilość aparatów: 1 Aparat przedni [Mpix]: od 15 do 19 Mpix Standard GSM: 4G: LTE-FDD: B1/2/3/4/5/7/8/ Neonet.plZłóż skargę | 852 zł |
Smartfon ULEFONE Armor 15 6/128GB 5.45" Czarny UF-A15 BKArmor 15 jest pierwszym na świecie wytrzymałym telefonem z wbudowanymi słuchawkami bezprzewodowymi Electro.plZłóż skargę | 1 000 zł |
pokaż 20 ofert
Seria UleFone Armor (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 418 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 647 g
od 2 298 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 50 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5280 mAh, 332 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 297 g
od 1 519 zł
dla wojskowych, krótkofalówka, 5.56 ", 434 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10850 mAh, 381 g
od 667 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6320 mAh, 300 g
od 938 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 1 077 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 400 g
od 547 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4680 mAh, 257 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 549 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4000 mAh, 234 g
od 1 777 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 293 g
od 500 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 220 zł
dla wojskowych, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2100 mAh, wymienna bateria, 158 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 400 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 775 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 346 g
od 453 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4860 mAh, 257 g
od 2 268 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 295 g
Wideo recenzje
Ulefone Armor 15 Review, Built in TWS
30 sierpnia 202230 008 przegląd
Ulefone Armor 15 REVIEW - What is this?! A 2-in-1 smartphone?
6 września 202226 724 przegląd
Unboxing the Ulefone Armor 15 - World's First Rugged Phone Built In TWS Earbuds
3 sierpnia 202236 063 przegląd
Ulefone Armor 15 World’s First Phone With Built in Earbuds - TESTED
30 sierpnia 202211 951 przegląd
World’s First Rugged phone With Built in Earbuds Ulefone Armor 15 Unboxing - ASMR
29 września 20223 431 przegląd
A Rugged Phone with Built-In Wireless Earbuds! Ulefone Armor 15 Review
12 września 202211 973 przegląd
Ulefone Armor 15 Introduction - Unique Rugged Phone With Built In Earbuds
28 lipca 20229 623 przegląd
Ulefone Armor15 Outdoor Depth IP68 Test Video. #ip68 #ulefone
14 września 20221 752 przegląd
Ulefone Armor 15 First Impression & Quick Unboxing Video. #ulefone #rugged
13 września 2022927 przegląd
Dzieci SKAKAŁY po Ulefone Armor 15 TWS! PRZEŻYŁ??
14 stycznia 20234 696 przegląd
ULEFONE Armor 15 Rugged Phone Built in TWS Earbuds - Unboxing and Hands-On
6 maja 20231 141 przegląd
ULEFONE Armor 15 - Un Rugged Phone UNICO ! ( Recensione )
23 maja 2023465 przegląd
This is Nice Phone | Built-in Wireless Earbuds | Ulefone Armor 15 | 2023
2 lutego 2023179 przegląd
Ulefone Power Armor 16 Pro vs Ulefone Armor 15
28 września 20222 986 przegląd
How to Guarantee Ulefone Armor 15 Quality? | Quality Test
27 sierpnia 20226 792 przegląd
Ulefone Armor 15 - Unboxing and Hands-on Video #Shorts
3 sierpnia 202280 580 przegląd
Ulefone Armor 15 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2023
2 lutego 2023340 przegląd
Built-in TWS Earbuds | Ulefone Armor 15 | 2022
1 sierpnia 2022121 przegląd
Ulefone Armor 15 #ulefonearmor15 #ulefone #unboxing #android #smartphone #tech #fyp #foryou #shorts
21 listopada 2022353 przegląd
Ulefone Armor 15 vs Doogee S61 Pro - Which is Best? Best Budget Rugged Smartphones Of 2022
4 sierpnia 20221 871 przegląd
Ulefone Armor 15 5.45 inch Android 12 Rugged Smartphone- Shop on Banggood
17 sierpnia 20227 147 przegląd
Ulefone Armor 15: World Leading Rugged Phone Built In TWS Earbuds #ulefone #ruggedpgone
28 lipca 2022114 przegląd
Ulefone Armor 15 Unboxing & Armor 15 Event!
10 sierpnia 20226 343 przegląd
Ulefone Armor 15 Vs DOOGEE S61 Pro Full Specification Comparative Video | 2022
26 sierpnia 2022642 przegląd
Ulefone Armor 15 Introduction and Giveaway!
28 lipca 20221 827 przegląd
Zaawansowane funkcje i możliwości telefonu komórkowego UleFone Armor 15:
- Wytrzymuje zanurzenie na głębokość do 1,5 m na czas do 30 m oraz upadek na beton z wysokości do 1,5 m.
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g