Toster Ufesa Activa TT7963 (71304436)
Zdjęcia 7 |
Ufesa Activa TT7963 |
|
Wyjmowanie tostów szczypcami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ufesa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ufesa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ufesa Activa TT7963
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ufesa TT7963 TT-7963 Toster do chleba Stal nierdzewna | 172 zł |
Ufesa Tt-7963 Toaster 700w Posrebrzany One Size / EU Plug TT7963 | 131 zł |
Ufesa TT7963 TT7963 toster do wszystkich rodzajów chleba toster 700 W stal | 209 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Ufesa Activa TT7963:
- Przycisk stopu.
PolecamyPorównaj w tabeli →