Frytkownica beztłuszczowa TurboTronic TT-AF3
Zdjęcia 26 |
TurboTronic TT-AF3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TurboTronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TurboTronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TurboTronic TT-AF3
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF3 turkusowa | 260 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF3 Niebieski Air Fryer | 320 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF3 Czarny Air Fryer TT-AF3 BLACK | 300 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF3 Czarny Air Fryer | 300 zł |
Frytkownica beztłuszczowa TURBOTRONIC TT-AF3 Niebieski Air Fryer TT-AF3 TU | 320 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →