Frytkownica beztłuszczowa Zeegma Knapper
Zdjęcia 20 |
Zeegma Knapper |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Zeegma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Zeegma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Zeegma Knapper
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ZEEGMA Knapper Grand frytkownica beztłuszczowa 1800 W zakres temperatur 60 | 379 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ZEEGMA Knapper Air Fryer | 240 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Zeegma Knapper Grand Czarna | 349 zł |
Zeegma Knapper Grand 1800W Frytkownica | 359 zł |
FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA FRYTOWANICA 1800W XXL 7L | 337 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →