Frytkownica beztłuszczowa Lucznik AF-2017
Zdjęcia 3 |
Lucznik AF-2017 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lucznik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lucznik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lucznik AF-2017
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Łucznik AF-2017 Unique 26 L Wolnostojąca 1400 W Frytkownica na gorące powi | 279 zł |
ŁUCZNIK Frytownica ŁUCZNIK AF2017 Czarny | 279 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ŁUCZNIK AF-2017 | 279 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ŁUCZNIK AF-2017 Air Fryer | 279 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ŁUCZNIK AF-2017 | 293 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →