Мультипіч Steba HF 1000
Фото 4 |
Steba HF 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Steba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Steba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Steba HF 1000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Steba HF 1000 Frytkownica na gorące powietrze 26-51-00 | 575 zł |
Frytkownica beztłuszczowa STEBA HF1000 Air Fryer | 689 zł |
STEBA FRYTOWNICA NA GORACE POWIETRZE HF 1000 | 577 zł |
Frytkownica beztłuszczowa STEBA HF1000 Air Fryer | 689 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Steba HF 1000 | 585 zł |
ще 3 пропозиції