Mikser planetarny TurboTronic Pro Mix TT-002
Zdjęcia 26 |
TurboTronic Pro Mix TT-002 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TurboTronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TurboTronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TurboTronic Pro Mix TT-002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Robot Kuchenny Planetarny Mikser TurboTronic Moc 2000w misa 5L Czerwony | 383 zł |
Robot planetarny TurboTronic TT-002 | 390 zł |
Robot planetarny TURBOTRONIC TT-002 czerwony | 390 zł |
Robot planetarny TURBOTRONIC TT-002 srebrny | 300 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego TurboTronic Pro Mix TT-002:
- Bryzgoszczelna pokrywa z otworem do dodawania składników
PolecamyPorównaj w tabeli →