Robot kuchenny TurboTronic ElectroMix TT-FP800
Zdjęcia 13 |
TurboTronic ElectroMix TT-FP800 2022 rokfrytki |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TurboTronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TurboTronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TurboTronic ElectroMix TT-FP800
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TurboTronic/Food Processor / 12 l mini S/czarny/robot kuchenny z mikserem | 217 zł |
Malakser TURBOTRONIC TT-FP800 Czerwony | 240 zł |
Malakser TURBOTRONIC TT-FP800 Czarny | 240 zł |
Malakser TURBOTRONIC TT-FP800 Czarny TT-FP800 BLACK | 230 zł |
Robot kuchenny TurboTronic TT-FP800 | 240 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →