Trust Nito Wireless Mouse (24115)
Zdjęcia 5 |
Trust Nito Wireless Mouse 2022 rok |
|
Uniwersalna mysz bezprzewodowa o ergonomicznym korpusie przystosowanym do obsługi praworęcznej - producent zapewnia specjalne wypustki na kciuk i mały palec. Również po bokach etui znajdują się gumowane nakładki poprawiające chwyt – taka mysz najlepiej leży w dłoni. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek w 2022 roku, jest pozycjonowane przez producenta w przystępnym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór zarówno jako model biurowy, jak i uniwersalny model domowy – zarówno do pracy/nauki, jak i do grania od czasu do czasu.
Sercem myszy komputerowej Trust Nito Wireless Mouse jest sensor optyczny o rozdzielczości 800 - 2200 DPI, zapewniający niezbędną dokładność pozycjonowania kursora na różnych powierzchniach. Jeśli chodzi o zestaw przycisków, jest ich 5 - 2 główne, 2 boczne i 1 przycisk do szybkiej regulacji DPI. Połączenie z komputerem odbywa się drogą radiową za pomocą niewielkiego złącza USB, które można wygodnie schować w etui na czas transportu urządzenia. Jako źródło zasilania używana jest jedna bateria AA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust Nito Wireless Mouse
Wszystkie ceny 14 →Trust Nito Bezprzewodowa mysz Mikroodbiornik USB Mysz ergonomiczna 6 przyc | 71 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa NITO UMTRURBM0000093 | 82 zł |
TRUST Mysz bezprzewodowa NITO 24115 | 92 zł |
Trust Mysz bezprzewodowa NITO 67989 | 83 zł |
Trust Nito Czarny | 90 zł |